Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Łęg-Witoszyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka

Łęg-Witoszyn,kujawsko-pomorskie

154 500 zł3 856 m² 40,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Łęg Witoszyn -powiat Włocławski Link do prezentacji nieruchomości dron Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

249 000 zł900 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o bokach około 33 m x 27 m, położona we Włocławku Mielęcinie, w drugim planie. Dla terenu na którym.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł56,50 m² 4 690,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu, na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane w urokliwej kamieniczce w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 281 m² 109,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1281 m 2 położona w centrum Raciążka przy ulicy Brzozowej. Wjazd na działkę z dwóch stron asfaltowej drogi gminnej. Działka położona na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

105 765 zł1 923 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wilczeniec Bogucki Na sprzedaż działka położona w miejscowości Wilczeniec Bogucki, gmina Fabianki, powiat włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 023 m² 772,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Historyczny budynek pod inwestycję, np. hotel. Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 1077 m2 zabudowanej budynkiem stanowiącym odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Podole

Podole(Łęg Witoszyn + 23 km)

380 000 zł250 m² 1 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:794 m²

Oferta sprzedaży budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z budynkiem gospodarczym, posadowionych na działce o powierzchni 794m 2. Piętrowy, podpiwniczony dom o powierzchni ok 250m 2.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł202 m² 3 341,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Wyjątkowa lokalizacja- blisko szkoły! Działka 1297 m 2 pod budowę domków nowego typu, szeregowców! Oferujemy do sprzedania dom o powierzchni 202m składający się z części.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł52,60 m² 5 304,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Do sprzedaży oferowany jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł46,10 m² 5 184,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,10 mkw, położone na 1. piętrze bloku 3-piętrowego, z cegły, w Śródmieściu Włocławka, w terenie zamkniętym. Duży pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Cyprianka

Cyprianka(Łęg-Witoszyn + 7 km)

595 000 zł114 m² 5 219,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu Zielone Wzgórze w miejscowości Cyprianka. Powierzchnia całkowita to 114,08m2, pow.użytkowa ok.95m2 Działka o powierzchni ok 900m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łęg Witoszyn

Łęg Witoszyn,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 940 m² 41,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną we Włocławku - Łęg Witoszyn. Powierzchnia działki to 1940 m2. Posiadam wydaną decyzję o warunkach zabudowy. Media w uliczce, nie ma problemu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij