Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łęg-Witoszyn

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka

Łęg-Witoszyn,kujawsko-pomorskie

154 500 zł3 856 m² 40,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Łęg Witoszyn -powiat Włocławski Link do prezentacji nieruchomości dron Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Smólnik

Smólnik(Łęg-Witoszyn + 19 km)

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom wolnostojący w miejscowości Przerytka, poczta Smólnik, 15 min od Włocławka, 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Włocławek

Włocławek(Łęg-Witoszyn + 6 km)

249 000 zł900 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o bokach około 33 m x 27 m, położona we Włocławku Mielęcinie, w drugim planie. Dla terenu na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Witosa

Włocławek(Łęg-Witoszyn + 6 km)

1 300 000 zł8 613 m² 150,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1 850 000 pln nowa cena! teraz = 1 300 000 pln! Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana obiektami (budynkami) o charakterze usługowo - magazynowymi: budynkiem biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Południe,Włocławek(Łęg-Witoszyn + 6 km)

2 500 zł129 m² 19,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia we Włocławku na osiedlu Południe, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 129,0m2, oraz dwa garaże samochodowe, każdy o powierzchni ok 18,0m2 w tym jeden pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Włocławek

Południe,Włocławek(Łęg-Witoszyn + 6 km)

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom - pół bliźniaka piętrowego - o powierzchni 105,55 mkw , plus garaż i pozostałe pomieszczenia w piwnicy, położony na Osiedlu Południe we Włocławku , w centrum spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Nieszawska

Lipno(Łęg-Witoszyn + 20 km)

1 600 zł67,19 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,19 m , położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Nieszawskiej 2a. Układ mieszkania: 3 pokojekuchniaprzedpokójłazienka z wc (z.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany Włocławek

Kazimierza Wielkiego,Włocławek(Łęg-Witoszyn + 6 km)

999 000 zł521,99 m² 1 913,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 324 m²

Unikat! Lokal usługowo-handlowy z ogromnym wachlarzem możliwości pod inwestycje. Na sprzedaż lub do wynajęcia. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno(Łęg-Witoszyn + 20 km)

23 000 zł767,64 m² 29,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem budynek biurowo - magazynowych składających się : -główny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 767,64 m2, w tym 162 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łęgska

Śródmieście,Włocławek(Łęg-Witoszyn + 6 km)

495 000 zł85 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , znajdujące się na 3. piętrze w zadbanym bloku, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Dobrzyń nad Wisłą

Dobrzyń nad Wisłą(Łęg-Witoszyn + 21 km)

720 000 zł107 m² 6 728,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 954 m²

Dom parterowy z budynkami gospodarczymi , położony w miejscowości Krojczyn, gmina Dobrzyń nad Wisłą, (przy drodze wojewódzkiej nr 562), 4-pokojowy o powierzchni 107 mkw, z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łęg Witoszyn

Łęg Witoszyn,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 940 m² 41,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną we Włocławku - Łęg Witoszyn. Powierzchnia działki to 1940 m2. Posiadam wydaną decyzję o warunkach zabudowy. Media w uliczce, nie ma problemu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij